ZVEŘEJŇUJEME ZÁJEZDY NA ROK 2022

Nabízíme souhrnně cyklozájezdy 2022 cestovních kanceláří z ČR, které postupně doplňujeme.
Pravidelné články najdete na našem facebooku !
I PŘES PANDEMII SE CYKLOZÁJEZDY V ROCE 2021 PO EVROPĚ JEZDILY BĚŽNĚ !!!
Doporučujeme Vám cykloakce v ČR i ve světě !Nezapomeneme na Last minute - zájezdy se slevou! Dále zde najdete odkazy na cykloknihy, cykloservery, cykloobchody atd. U nás najdete i mnoho dalších zpráv pro milovníky cyklistiky ! Zde se dobře zorientujete i v doporučených cyklotrasách ! Jistě Vás zaujme i Diskuzní fórum pro cyklisty. Přehled cyklistických cestovních kanceláří. Poslat dotaz nebo se přihlásit ZDE.FACEBOOK A BLOG

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Na našich facebookových stránkách uvádíme pravidelné články o cyklistice nejen od cestovních kanceláří, ale také od našeho širokého publika!

BLOG CYKLOZAJEZDY
Na našem Blogu najdete mnoho témat z oblasti cyklistiky a cyklozájezdů. Připojte se k některému vláknu! Rádi zodpovíme jakékoli dotazy!!


DOPORUČUJEME

GARGÁNO NA KOLE - A OSTROVY TREMITI
Z pohodlí mobilhomů u moře cyklistika po pobřeží s křišťálově čistým mořem, divokou krajinou původního lesa s výhledy na strmé skály a vápencové útvary v moři. Koupání, prohlídka tajemných jeskyní a výlet na ostrovy Tremiti. Na kole věhlasnými poutními místy a kolem normanských pevností. Odpočinek v kavárničkách při projížďce malebnými městečky.

Termín: 16.9. - 25.9. 2022
cena v Kč/*mobilhome: 11 490,-/*12 990,-

Pořadatel: ck NOMÁD

! Cyklistika forever !

AKTUALITY A AKCE

Mezinárodní veletrh cyklistiky FOR BIKES 2022: 25.-27.3.2022

Na dny 25.-27.3. 2022 se připravuje pravidelný veletrh FOR BIKES na Výstavišti PVA Letňany v Praze. Předprodej vstupenek na 12. Mezinárodní veletrh cyklistiky FOR BIKES V TRADCNÍM TERMÍNU!
Vzhledem ke koronavirové situaci v České republice jsme byli nuceni tradiční březnový termín posunout.
Jde o největší cyklistický veletrh v České republice - FOR BIKES otevírá každoročně cyklistickou sezonu a nabízí cyklosortiment pro všechny věkové i výkonnostní skupiny obyvatel.
Vystavovatelé představují návštěvníkům novinky v oblasti kol a elektrokol, koloběžek, velomateriálu, doplňků, výživy, oblečení a veškerých služeb spojených s cyklistikou a cyklodopravou –
mapy, navigace, kamery, cyklostezky, bikeparky, cyklozájezdy. Velmi významnou součástí veletrhu je i bohatý doprovodný program.
Podrobnosti najdete ZDE: https://forbikes.cz/

ZDROJ: https://forbikes.cz/charakteristika/


GALAXY SÉRIE 2022

Galaxy série Kalendář Galaxy série 2022:
12.6.2022 1.) Osečná: 50 PODRALSKO
27.8.2022 2.) Sušice: SUŠICKÝ HIGH POINT MARATON
17.9.2022 3.) Náměšť nad Oslavou: NÁMĚŠŤSKÝ CYKLOMARATON
8.10.2022 4.) Strašice: TOUR DE BRDY

ZDROJ: https://www.galaxy-serie.cz/


DALŠÍ

DOPORUČOVAT BUDEME I RECENZE KOL
• Přilba je v zemích Evropy pro cyklistu nutností.
Vyžadují je v těchto zemích.

JAK VYBRAT PRŮVODCE NA CESTY ! Průvodci na kola !
• Otázka výběru knihy s informacemi - "průvodce na cesty", bývá leckdy klíčová. Více zde...

AKTUÁLNÍ NABÍDKA
KANÁRSKÉ OSTROVY - LANZAROTE CYKLO
KUDRNA
(19. 2. - 26. 2. 2022)

Rádi Vám připravíme cyklozájezdy na míru


NAŠE PROPAGACE
V posledních letech jsme se účastnili veletrhů cestovního ruchu a inzerujeme v časopise VELO), Cykloturistika a dalších. Totéž připravujeme pro rok 2022!

! Cyklistika forever ! V letošním roce nabízíme všem zájemcům o cyklistické zájezdy nejširší nabídku z posledních let. Nabídku dále rozšiřujeme a připravujeme další atraktivní informace pro širokou cyklistickou obec. Současně se snažíme podpořit známost značky www.cyklozajezdy.cz mezi všemi zájemci o cyklistiku - především inzercí ve specializovaných časopisech, reklamou na webu, klíčovými slovy a dalšími nástroji. Těšíme se na reakce Vás - našich zákazníků.

Váš tým: www.cyklozajezdy.cz


DOPORUČUJEME:

www.cykloturistika.cz
www.nakole.cz
Ski Hochkar
Zájezdy 2021-2022