Od 1.1.2020 v novém NABÍZÍME

Souhrnnou nabídku cyklozájezdů 2020 cestovních kanceláří z ČR již postupně zveřejňujeme. Pravidelné články najdete na našem facebooku !
I PŘES PANDEMII SE NĚKTERÉ CYKLOZÁJEZDY JEZDÍ - EVROPA JE Z VĚTŠINY BEZ POTÍŽÍ !!!
Budeme Vám doporučovat cykloakce v ČR i ve světě !Nezapomeneme na Last minute - zájezdy se slevou! Dále zde najdete odkazy na cykloknihy, cykloservery, cykloobchody atd. U nás najdete i mnoho dalších zpráv pro milovníky cyklistiky ! Zde se dobře zorientujete i v doporučených cyklotrasách ! Jistě Vás zaujme i Diskuzní fórum pro cyklisty. Přehled cyklistických cestovních kanceláří. Poslat dotaz nebo se přihlásit ZDE.FACEBOOK A BLOG

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Na našich facebookových stránkách uvádíme pravidelné články o cyklistice nejen od cestovních kanceláří, ale také od našeho širokého publika!

BLOG CYKLOZAJEZDY
Na našem Blogu najdete mnoho témat z oblasti cyklistiky a cyklozájezdů. Připojte se k některému vláknu! Rádi zodpovíme jakékoli dotazy!!


DOPORUČUJEME

KOLOJACHTA NA JADRANU
Poplujte s námi po ostrovech Jaderského moře, na jachtě s kapitánem a kuchařem, v kajutách a s koly na palubě. Cyklotrasy na dalmátských ostrovech nás zavedou k překrásným městečkům, plážím, k úžasným scenériím nejkrásnějšího moře v Evropě. Plavba na jachtě a cyklistika na ostrovech Dalmácie. Týdenní pobyt na lodi v Chorvatsku s putováním od ostrova k ostrovu střední Dalmácie. Kapitán si fousy mne, dobrá nálada na lodi panuje. Večery strávené v malebných přístavních vesničkách a k tomu cyklistické putování v sedlech vašich trekových nebo horských kol po krásných ostrovech. Cyklozájezd je určen jak pohodové cykloturisty, tak i pro náročnější cyklisty, kteří si zaručeně přijdou na své. Cyklotrasy vedou po málo frekventovaných silničkách od přístavu k přístavu, ale také přes kopce. Večery pak strávítena lodi nebo v příjemné hospůdce v přístavu při skleničce výborného chorvatského vína. K ubytování vám budou sloužit jednoduché kajuty pro dvě osoby. Polopenze - snídaně a večeře na lodi. Vařit bude chorvatský lodní kuchař místní speciality. Projedete poloostrov Pelješac, ostrovy Korčula, Vis, Hvar, Brač. Poslední večer strávíme prohlídkou Splitu. Pluj loďko pluj, na ostrovy upaluj !

Termín: 2.10. - 11.10. 2020
Cena: 16 500,- Kč

Pořadatel: CK BONDO

! Cyklistika forever !

AKTUALITY A AKCE

Mezinárodní veletrh cyklistiky FOR BIKES 2020 - POSUNUT ČI ZRUŠEN !

Ve dnech 20.-22.3. 2020 se měl konat na Výstavišti PVA Letňany v Praze - Mezinárodní veletrh cyklistiky FOR BIKES! (Nyní se jedná o jeho náhradním termínu)!
Jde o největší cyklistický veletrh v České republice - FOR BIKES otevírá každoročně cyklistickou sezonu a nabízí cyklosortiment pro všechny věkové i výkonnostní skupiny obyvatel.
Vystavovatelé představují návštěvníkům novinky v oblasti kol a elektrokol, koloběžek, velomateriálu, doplňků, výživy, oblečení a veškerých služeb spojených s cyklistikou a cyklodopravou –
mapy, navigace, kamery, cyklostezky, bikeparky, cyklozájezdy. Velmi významnou součástí veletrhu je i bohatý doprovodný program.
Podrobnosti najdete ZDE: https://forbikes.cz/

ZDROJ: https://forbikes.cz/charakteristika/


GALAXY SÉRIE

Galaxy série Kalendář Galaxy série 2020:
5.4.2020 1.) Osečná: STEVENS 50 PODRALSKO
3.5.2020 2.) Strašice: TOUR DE BRDY
16.5.2020 3.) Náměšť nad Oslavou: NÁMĚŠŤSKÝ CYKLOMARATON
20.6.2020 4.) Sušice: SUŠICKÝ HIGH POINT MARATON
1.8.2020 5.) Hlinsko: HLINECKÝ HŘEBEC MTB 2020

ZDROJ: https://www.galaxy-serie.cz/


DALŠÍ

DOPORUČOVAT BUDEME I RECENZE KOL
• Přilba je v zemích Evropy pro cyklistu nutností.
Vyžadují je v těchto zemích.

JAK VYBRAT PRŮVODCE NA CESTY ! Průvodci na kola !
• Otázka výběru knihy s informacemi - "průvodce na cesty", bývá leckdy klíčová. Více zde...

AKTUÁLNÍ NABÍDKA
ANDALUSIE I NA KOLE - ŠPANĚLSKO
EXTREMTOUR
(23.10.- 30.10.2020)

Rádi Vám připravíme cyklozájezdy na míru


NAŠE PROPAGACE
V posledních letech jsme se účastnili veletrhů cestovního ruchu a inzerujeme v časopise VELO), Cykloturistika a dalších. Totéž připravujeme pro rok 2019-2020!

! Cyklistika forever ! V letošním roce nabízíme všem zájemcům o cyklistické zájezdy nejširší nabídku z posledních let. Nabídku dále rozšiřujeme a připravujeme další atraktivní informace pro širokou cyklistickou obec. Současně se snažíme podpořit známost značky www.cyklozajezdy.cz mezi všemi zájemci o cyklistiku - především inzercí ve specializovaných časopisech, reklamou na webu, klíčovými slovy a dalšími nástroji. Těšíme se na reakce Vás - našich zákazníků.

Váš tým: www.cyklozajezdy.cz


DOPORUČUJEME:

www.cykloturistika.cz
www.nakole.cz
Ski Hochkar
Zájezdy 2019-2020