BESKYDY - ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

zájezd CYKLOTOUR
Hory a lesy, krásná příroda, zajímavé památky a stavby lidové architektury a k tomu perfektní cyklostezka podél řeky Bečvy. Ubytování přímo v srdci Valašska v hotelu s vnitřním i venkovním bazénem.

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odjezd ráno z Hradce Králové. Kolem poledne příjezd na Pustevny - nejvýznamnější horské středisko Beskyd se stavbami lidové architektury. Možnost procházky k soše boha Radegasta nebo ke Stezce Valaška (stezka mezi korunami stromů). Na kolech sjezd lesní cestou k vodní nádrži Horní Bečva. Podél řeky Bečvy do Rožnova pod Radhoštěm.
2. den: Bývalý klášter trinitářů v Zašové, lesní cestou a malými obcemi do Lešné - zámek s rozhlehlým anglickým parkem. Návrat autokarem s naloženými koly do Rožnova pod Radhoštěm. Prohlídka Valašského muzea v přírodě, které se skládá z několika souborů dřevěných lidových staveb. Nachází se zde též Valašský Slavín, kde odpočívají známé osobnosti (Emil a Dana Zátopkovi...).
3. den: S naloženými koly přejezd do Velkých Karlovic s dřevěným barokním kostelem. Odtud etapa podél Vsetínské Bečvy přes Karolinku a stále mírným klesáním do Vsetína - Dolní a Horní město, zámek s majestátní věží, Stará a Nová radnice. Vodní nádrž Bystřička a návrat do Rožnova pod Radhoštěm.
4. den: Cyklostezkou podél řeky Bečvy do Valašského Meziříčí - barokní zámek Žerotínů a zámek Kinských, soutok Vsetínské a Rožnovské Bečvy. Lázně Teplice nad Bečvou, Hranice, pod hradem Helfštýn do Lipníka nad Bečvou. Naložení kol a návrat zpět do Hradce Králové, kam bude příjezd ve večerních hodinách.

Termín: 16.6. - 19.6.2022
Vaše cena: 6 240 Kč


Denní etapy: 37, 28, 65, 55 km
Etapy vedou po asfaltových cyklostezkách, vedlejších silnicích i polních cestách. První a poslední etapa je rovinatá se sjezdem z Pusteven, druhá a třetí etapa se objevují kopce.
Pojištění: Za příplatek 282 Kč je možné přiobjednat cestovní pojištění Generali České pojišťovny a.s. pro tuzemské zájezdy, které zahrnuje pojištění storna zájezdu, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel. Bližší informace o tomto pojištění najdete zde. Pokud máte o pojištění zájem, uveďte to, prosím, do poznámky v rezervačním formuláři. Pojištění musí být sjednáno zároveň se sepsáním smlouvy na zájezd.
Stravování: 3x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 2chodové menu)
Ubytování: 3x v 3* hotelu, který se nachází v lesoparku na okraji Rožnova pod Radhoštěm, 2lůžkové pokoje s koupelnou a WC, TV a balkónem. V hotelu je vnitřní i venkovní bazén – vstup v ceně. Za příplatek masáže a sauna.
Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, vstup do hotelových bazénů, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce a zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl
Země: Česká republika

Zájezd najdete na stránkách CYKLOTUR