ZÁMUŘÍ - MORAVSKÉ TOPLICE

zájezd CYKLOTOUR
Cyklistika v severovýchodní části Slovinska - Zámuří, které si uchovává svůj původní ráz, tradice, zvyky i řemesla. Zároveň je to oblast s řadou termálních pramenů. Nejteplejším z nich se chlubí Moravské Toplice, které budou výchozím místem našeho cykloputování. Zájezdu se mohou zúčastnit i zájemci bez kol a relaxovat v hotelových lázních.

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odjezd po půlnoci z Hradce Králové. Přes Rakousko příjezd do lázeňského městečka Moravské Toplice. Etapa kolem jezera Soboš do hlavního města Zámuří - Murské Soboty. Návrat do Moravských Toplic, ubytování, koupání.
2. den: Cykloetapa zvlněnou krajinou malebného přírodního parku Goričko, prohlídka největšího hradu Slovinska Grad.
3. den: Selo - románská rotunda, jezero Bukovniško - oblast s druhým největším výskytem energetických míst v Evropě (kaple a pramen sv. Víta), Bogojina s farním kostelem architekta Plečnika, ochutnávka místních vín a čokolády na farmě.
4. den: Lázeňské městečko Lendava ležící mezi vinicemi s vyhlídkovou věží Vinarium Lendava (53,5 m), která poskytuje panoramatický výhled do 4 zemí. Ve stáncích u rozhledny je možné ochutnat místní víno. Dobrovnik - prohlídka produkce orchidejí a tropické zahrady s množstvím tropických rostlin.
5. den: Dopoledne relaxace v hotelových bazénech. Po poledni odjezd zpět s příjezdem do Hradce Králové do půlnoci.

Termín: 17.8. - 21.8.2022
Vaše cena: 9 320 Kč


Denní etapy:30, 52, 40, 65, 0 km
Cyklistické etapy vedou po vedlejších silnicích i asfaltových cyklostezkách, první a poslední etapa jsou rovinaté, druhá a třetí kopcovitější.
Sleva pro třetí osobu na přistýlce ve 2lůžkovém pokoji: dítě do 9 let sleva 2370 Kč, dítě 10-12 let sleva 1420 Kč.
Stravování: 4x polopenze (snídaně a večeře formou bohatého bufetu)
Ubytování: 4x v 4* hotelu Vivat, 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (sprcha, WC, TV, fén, župan). Příplatek za 1lůžkový pokoj 1650 Kč (omezený počet). Přímo z hotelu je možné projít do hotelového lázeňského areálu, kam je vstup v ceně. Vnitřní část: bazény s perličkovými lehátky, masážními proudy a vířivkami, odpočinkové plochy. Venkovní část: plavecký bazén, zážitkový bazén, dětský bazén, občerstvení. Bazény je možné využívat po celý den od 8 do 20 hodin, v pátek a sobotu do 22 hodin.
Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x polopenzi, vstup do hotelových bazénů, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
Země: Slovinsko

Zájezd najdete na stránkách CYKLOTUR