WROCLAW A OKOLÍ

zájezd CYKLOTOUR
Hlavní město Dolního Slezska s bohatou architekturou a také českou historií. Městské cyklostezky, druhé největší velkoměstské náměstí v Polsku, významné historické budovy, mnoho mostů, zelené parky, řeka Odra, skřítci... Městečka a vesnice severně a jižně od Wrocławi.

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odjezd z Hradce Králové brzy ráno, příjezd do městečka Oborniki Śląskie - bývalé lázně. Složení kol a trasa: Trzebnica - bazilika sv. Bartoloměje a sv. Hedviky, hezký park s rybníkem, kolem paláce Kornů do Wroclawi na ubytovaní u Staré Odry.
2. den: Wrocław na kole: po hrázích řeky Odry a Widawy, sportovní letiště Szymanów, ostrovy Tumský s historickou katedrálou a Sladový, Hala Století (UNESCO) s pergolou, Park Szczytnicki s japonskou zahradou, stadion ... Wrocław pěšky: večer procházka na náměstí, opera, historická radnice, domy Jeníček a Mařenka, univerzita...večerní ruch velkoměsta.
3. den: Podél Odry a hradního příkopu jižním směrem - Racławická Panorama (vyhledávaná památka města), Forum Muzyki, Park Grabiszyński, Park Południowy se sochou Chopina, budova rozhlasu a televize, historická budova Palac Kobierzyce ve stejnojmenné obci, Sobótka - malebné městečko u svaté hory Slovanů Ślęży, turistického cíle víkendových výletů, kde cyklistiku ukončíme. Naložení kol a návrat zpět do Hradce Králové, kam bude příjezd v pozdních večerních hodinách.

Termín:13.5. - 15.5.2022
Vaše cena: 3 980 Kč


Denní etapy: 60, 55, 55 km
Etapy vedou většinou po vedlejších silnicích, zpevněných šotolinových a asfaltových stezkách rovinatým, zpočátku mírně zvlněným terénem.
Stravování: 2x snídaně, večeři je možné si dát individuálně v restauraci hotelu
Ubytování: 2x 3* hotel, 2-3lůžkové pokoje s příslušenstvím (1lůžkový pokoj za příplatek 1100 Kč)
Cena zahrnuje: 2x ubytování, 2x snídani, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Jaroměř, Náchod
Země: Polsko

Zájezd najdete na stránkách CYKLOTUR